Тренд на "нічні" засоби постійно зростає. З віком метаболізм значно сповільнюється, як організму, так і шкіри, в цілому. Швидкість метаболізму шкіри одна, чи це обличчя, чи це тіло, проте саме обличчя швидше видає нам ознаки старіння, оскільки це найбільш відкрита та незахищена частина тіла, яка постійно піддається зовнішнім впливам навколишнього середовища.

Саме вночі наша шкіра проходить фазу активного відновлення та здатна вбирати у себе в 2 рази більше активних компонентів, ніж зранку. Це означає, що всі сироватки, гелі, концентрати та креми, які мають відновлюючу та регенеративну функцію, містять інгредієнти, які стають активними вночі. Крім того, є ряд компонентів, які ліпше та безпечніше використовувати саме "на ніч", адже деякі з них можуть пригнічуватись під дією сонячних променів, чи, наприклад, провокувати пігментацію. 

Можна запам'ятати просту істину, денні засоби - для захисту, зволоження шкіри, а нічні - для регенерації та відновлення.

Приклад компонентів для денного використання: гіалуронова кислота, колаген, pentavitin, та інші складники для зволоження, розгладження та захисту шкіри (безперечно SPF).

Серед компонентів, які особливо рекомендується включати у вечірній догляд, є ретиноїди, альфагідроксікислоти, міорелаксанти, пептиди, амінокислоти, фітоестрогени, стимулятори імунних клітин, які запукають механізми відновлення, регенерації, мають дренуючий ефект та "зітруть" сліди втоми з вашого обличчя.

Компанія Jean d'Arcel постійно вдосконалює засоби для догляду за шкірою. Також, компанія розробила ряд засобів спеціально "для ночі".

Пропонуємо познайомитись з актуальними засобами для нічного догляду:

Нічна сироватка Serum of the year з кофеіном та тетрапептидами, яка активізує клітинний обмін, вироблення колагену, відновлюють пошкодження, які виникають через UV-випромінювання, виводять токсини, перешкоджають окисленню клітин, знімають набряклість та дарують сяйво обличчю.

Нічна маска Overnight mask Крем-маска з кофеїном та botox-like компонентом для регенерації шкіри, укріплення шкіри, розгладження зморшок під час сну. Маска наноситься на очищену шкіру обличчя на ніч та не вимагає змивання.

Нічний живильний крем Creme de nuit Hydratante з екзотичним рамбутаном та Imudilin ®, який, немов вакцина, стимулює утворення імунних клітин шкіри, пом'якщує та підтримує процеси нічної регенерації шкіри.

Реструктуруючий нічний крем Crème de Nuit  з протеїнами ікри лосося для інтенсивного відновлення шкіри та моделювання контуру обличчя. Нічний догляд для стимуляції природної регенерації шкіри. Інтенсивно зволожує шкіру, допомагає відновити контур обличчя та розгладити зморшки.

Крем-маска Multibalance з фітоестрогенами ірису флорентійського розгладжує та розслаблює шкіру, підтримуючи фазу нічного відновлення. Шкірний бар'єр стимулюється, тон шкіри значно вирівнюється, підвищується пружність і еластичність шкіри. Просто MUST have продукт дівчатам 45+, чи в періоди активного стресу, коли шкіра особливо відчуває нестачу власних естрогенів.