Неймовірна салонна процедура від JEAN D'ARCEL "НАРОДЖЕННЯ АФРОДИТИ" — комплексна омолоджуюча та антистрес процедура на основі фітоестрогенів ірису флорентійського.
ЗОНИ ВПЛИВУ: обличчя, повіки, шия, декольте, руки.

4 авторські масажні техніки, включаючи СЕНСОРНИЙ релакс-масаж фірмовими пензлями JEAN D’ARCEL, які додатково розслабляють м'язи, покращують тонус шкіри та стан судин.

В основі ДОГЛЯДУ — фітостимулятори ірису, молочні ензими та олії, які запускають природні процеси регенерації клітин, активують функцію самовідновлення шкіри. Процедура передбачає комплексний підхід і пропрацювання всіх ключових зон: обличчя, повіки, губи, шия, декольте та руки.

Процедура показана для шкіри з наявними віковими змінами, ознаками стресу, зморшками, втратою тургору, пігментацією та набряками.
🕐 Комплекс можна виконувати курсом з 5-8 процедур раз на 10/14 днів, або ж перед важливими подіями для приведення шкіри в тонус.

ЗА РАХУНОК ЧОГО ВІДБУВАЄТЬСЯ ОМОЛОДЖЕННЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ?

ІЗОФЛАВОНИ, завдяки своїй естрогеноподібній дії забезпечують потужну антиоксидантну дію, зміцнюють місцевий імунітет, знижують активність ферментів, що викликають руйнування волокон колагену, еластину та молекул гіалуронової кислоти. Крім того, ізофлавони скорочують глибину та довжину зморшок, нормалізують секрецію шкірного сала, при цьому не впливаючи на гормональний фон.

  • Особливість процедури — це ПІННА МАСКА, яка забезпечує необхідний терморежим, делікатно підвищуючи температуру поверхні шкіри. Вона посилює обмін речовин і тим самим прискорює процеси детоксифікації та відновлення шкіри.

Тривалість процедури: 60-90 хвилин.